ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Нерідко ми чуємо від нових клієнтів питання про можливі штрафи, або навіть про такі ситуації, коли штрафи за перехід до іншого постачальника прописані в діючих договорах. І тут потрібно чітко усвідомлювати, що право споживача вільно обирати і змінювати постачальника передбачено Законом, і будь-які штрафи є порушенням такого Закону.
У випадках, коли нашим клієнтам виставляють незаконні штрафи за минулі періоди, ми надаємо повну юридичну підтримку абсолютно Безкоштовно. Завдяки цьому штрафи у 100% випадків скасовуються.

Розглядаючи комерційні пропозиції, насамперед, потрібно звернути увагу на надійність постачальника. Саме безперебійне постачання електричної енергії – основне питання для наших клієнтів. Також фактична ціна може бути більшою, ніж та, що вказана в комерційній пропозиції. Так, маніпулюючи даними, недобросовісні постачальники завищують ціни при фактичних розрахунках. Таким чином, вони вводять в оману своїх клієнтів.
В нашій компанії для забезпечення прозорості, до кожного рахунку надається детальна інформація та аналітика, як саме сформована ціна.
Формуючи комерційну пропозицію, ми проводимо аудит цін, які склалися у клієнта за минулі періоди. Це дає змогу визначити, чи не було маніпуляції з боку минулого постачальника. Надалі, ми надаємо абсолютно прозорий розрахунок ціни, яка б склалася у споживача за аналогічний період згідно нашої комерційної пропозиції. Це дає можливість клієнтам чітко визначити фінансову вигоду при переході на постачання електроенергії до нашої компанії.

Найголовніше, що втрачає клієнт, відмовляючись від змін і вибору нового постачальника – кошти, які він міг би заощаджувати, співпрацюючи з іншим постачальником на більш вигідних умовах. Також, це можливість отримати кращий клієнтський сервіс: цілодобова інформаційна служба, електронний документообіг, що відбувається за лічені хвилини, безкоштовна юридична підтримка, та ін. Ці сервісні опціЇ допомогають заощаджувати час та операційні витрати підприємств.

Для формування ціни потрібні певні дані про споживання електроенергії: до якої групи відноситься споживач (А чи Б), чи встановлена автоматизована система обліку електроенергії (АСКОЕ), до якої розподільчої компанії підключений і приблизні місячні обсяги споживання. І вже на основі цих даних надаємо комерційну пропозицію, що розраховується на основі цін, які вказані на сайті оператора ринку.

Зміна постачальника – дуже проста документальна процедура. Необхідно змінити договір на постачання електричної енергії. Також споживач має повідомити листом попередньому постачальнику про зміну. Документообіг – електронний, тому все відбувається за лічені хвилини. Лічильники, дроти змінювати не потрібно.
На всі питанням та документи, пов’язані зі зміною постачальника, наші спеціалісти дають безкоштовну інформаційну та юридичну підтримку.

З 2019 року почав працювати новий ринок електричної енергії. Зараз немає монополії і кожен споживач може вільно обирати та змінювати постачальника електроенергії на свій власний розсуд.